Događaji
print

Događaji

(10.05.2012.) Dobitnici nagradne igre Carstvo nagrada

Dragi potrošači obaveštavamo vas da smo izvukli srećne dobitnike u nagradnoj igri Carstvo nagrada.


Zahvaljujemo svima koji su učestvovali.

Dobitnicima čestitamo a onima koje nismo izvukli želimo puno sreće drugi put.Dragi potrošači obaveštavamo vas da smo izvukli srećne dobitnike u nagradnoj igri Carstvo nagrada.

Svim dobitnicima će nagrade biti poslate na kućnu adresu, u roku od 30 dana od dana objavljivanja rezultata. Ne postoji mogućnost za lično preuzimanje nagrada.

Spisak dobitnika u nagradnoj igri Carstvo nagrada:

I nagrada Prestigio tablet PMP 5080B
1 Željko Stančević 21209 Bukovac

II nagrada Playstation Sony konzola PSP 2004 SILVER
1 Aleksa Nikočev 23000 Zrenjanin
2 Aleksandar Miladinović 36350 Raška
3 Jovan i Milovan Antić 19300 Negotin
4 Lena Sparić 31000 Užice
5 Luka Raković 11141 Beograd
6 Marija Zlatić 15300 Loznica
7 Marko Sekulić 11000 Beograd
8 Miodrag Vujanović 34300 Aranđelovac
9 Sandra Borić 11080 Zemun
10 Tanja Stojanović 18000 Niš

III nagrada Kraš paketić
1 Agneš Mesaroš Čizmadija 21132 Petrovaradin
2 Aleksa Savov 18300 Pirot
3 AleksaMilošević 214000 Bačka Palanka
4 Aleksandar Marković 35000 Jagodina
5 Ana Cvetković 17500 Vranje
6 Anđela Kovačević 24000 Subotica
7 Bojan Bajčetić 21000 Novi Sad
8 Bojan Stanimirov 26333 Pavliš kod Vršca
9 Bojana Bogićević 11507 Stubline, Obrenovac
10 Bojana Manović 11080 Zemun
11 Branimir Dimitru 26000 Pančevo
12 Dana Sparić 31000 Užice
13 Danilo Momčilović 21000 Novi Sad
14 Danilo Strahinić 18000 Niš
15 Danka Lalić 23000 Zrenjanin
16 Darko Batovac 11147 Beograd
17 Darko Ković 21235 Temerin
18 Dejan Filipović 34000 Kragujevac
19 Dejan Stanimirov 26333 Pavliš kod Vršca
20 Dimitrije Ćosić 11423 Azanja
21 Dimitrije Gligorov 11000 Beograd - Žarkovo
22 Dragan Janković 11000 Beograd
23 Dragana Strugar 11080 Zemun
24 Dunja Cvetković 14206 Poćuta
25 Filip Marković 11250 Železnik
26 Goran Bečkei 11500 Obrenovac Rojkovac
27 Goran Stepanoski 11300 Smederevo
28 Gordana Milošević 25250 Odžaci
29 IlijaBranković 18000 Niš
30 Ivan Maljah 21131 Petrovaradin
31 Ivana Dinić 18000 Niš
32 Ivana Veličković 11060 Beograd
33 Janko Avramović 34000 Kragujevac
34 Jelena Jovanović 19000 Zaječar
35 Jelica Šuput 21212 Stepanovićevo
36 Jovanka Popivoda 18000 Niš
37 Kaja i Iva Spasojević 11309 Leštani
38 Katarina Miljković 18000 Niš
39 Katarina Zelić 11080 Zemun
40 Kosta Bugarinović 18000 Niš
41 Lazar i Aleksa Grujić 35223 Veliki Popović
42 Lazar Mićić 11000 Beograd Medaković
43 Lazar Savović 26000 Pančevo
44 Lazar Živković 11070 Novi Beograd
45 Luka Lovrenčić 26000 Pančevo
46 Luka Maksimović 18000 Niš
47 Luka Savin 23000 Zrenjanin
48 Ljubinka Čomić 21214 Sirig
49 Ljubiša Stojanović 18000 Niš
50 Ljubomir Mijušković 11000 Beograd
51 Malina Srdanović 11134 Rušanj
52 Marija Varga 21000 Novi Sad
53 Marko Čukarić 37000 Kruševac
54 Marta Đorđević 18000 Niš
55 Matija i Marko Lazić 11030 Beograd
56 Milan Guteša 21000 Novi Sad
57 Milena Milošević 11111 Beograd
58 Milena Rodić 11000 Beograd
59 Milena Šarčević 35000 Jagodina
60 Milica Babović 11070 Novi Beograd
61 Milica Čukarić 37000 Kruševac
62 Milica Karanov 21400 Bačka Palanka
63 Miloš Adamović 11080 Zemun
64 Miodrag Šešlija 23000 Zrenjanin
65 Mirjana Antanasijević 37000 Kruševac
66 Mirjana Arsenov 26000 Pančevo
67 Miroljub Jevremović 11000 Beograd
68 Miroljub Milošević 18000 Niš
69 Mitar Jojić 21214 Sirig
70 Nada Pavićević 11070 Novi Beograd
71 Nadica Milanović 35000 Jagodina
72 Nemanja Čomić 21214 Sirig
73 Nikola Evtimov 17530 Surdulica
74 Nikola Milosavljević 35000 Jagodina
75 Nikola Pančić 18000 Niš
76 Nikola Petrović 11070 Novi Beograd
77 Nikola Šuput 21212 Stepanovićevo
78 Nina Kukić 11080 Beograd
79 Petar Poznanović 21213 Zmajevo
80 Radivoj Miličević 21208 Sremska Kamenica
81 Radomir Batovac 11147 Beograd
82 Robert Molnar 24210 Bajmok
83 Sara Kostić Đenge 21000 Novi Sad
84 Slavica Maksimović 35000 Jagodina
85 Sonja Muc 23000 Zrenjanin
86 Srđan Srdanović 11070 Novi Beograd
87 Stanojević Una 21000 Novi Sad
88 Stevan Nikolić 19000 Zaječar
89 Stoja Babović 11070 Novi Beograd
90 Tanja Sekulić 11000 Beograd
91 Teodora Minčev 18000 Niš
92 Teodora Spasić 11000 Beograd
93 Teodora Veteha 19210 Bor
94 Vasko Vujnović 24210 Bajmok
95 Verica Poznanović 21213 Zmajevo
96 Vladimir Avramović 34000 Kragujevac
97 Vuk Peđa Lovrić 26330 Uljma
98 Zdenko Parnicki 22300 Stara Pazova
99 Zdravka Sebastijanović 11000 Beograd
100 Zoranka Biberdžić 23214 Sirig


Zahvaljujemo svima koji su učestvovali.

Dobitnicima čestitamo a onima koje nismo izvukli želimo puno sreće drugi put.

natrag
Igraonica